Views Slideshow Xtra (8.x-4.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Slideshow
bo: བརྙན་སྟོན

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Image
bo: པར་རིས

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Order
bo: གོ་རིམ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
