Views Slideshow Xtra (8.x-4.0-alpha2) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Slideshow
es: Presentación de diapositivas

en: Reset
es: Restablecer

en: Image
es: Imagen

en: Views
es: Vistas

en: Order
es: Pedido

en: Sort by
es: Ordenar por

en: Slide
es: Deslizar

en: Apply
es: Aplicar

en: Master
es: Máster
