Views Slideshow Xtra (8.x-4.0-alpha2) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Slideshow
et: Slaidiseanss

en: Reset
et: Tühista

en: Image
et: Pilt

en: Views
et: Vaated

en: Desc
et: Kahanev

en: Order
et: Järjestus

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Apply
et: Rakenda

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
