Views Slideshow Xtra (8.x-4.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Slideshow
eu: Diapositiben-erakusketa

en: Reset
eu: Garbitu

en: Image
eu: Irudia

en: Views
eu: Bistak

en: Desc
eu: Beheraka

en: Order
eu: Ordena

en: Apply
eu: Ezarri

en: Asc
eu: Goraka
