Views Slideshow Xtra (8.x-4.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Slideshow
gl: Presentación

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Image
gl: Imaxe

en: Views
gl: Vistas

en: Order
gl: Orde

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Apply
gl: Aplicar
