Views Slideshow Xtra (8.x-4.0-alpha2) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Slideshow
id: Presentasi Slide

en: Image
id: Gambar

en: Views
id: View

en: Order
id: Urutan

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: Apply
id: Terapkan

en: Asc
id: Urutan turun
