Views Slideshow Xtra (8.x-4.0-alpha2) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Slideshow
is: Skyggnusýning

en: Reset
is: Endursetja

en: Image
is: Mynd

en: Views
is: Gagnasýn

en: Order
is: Pöntun

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Apply
is: Virkja
