Views Slideshow Xtra (8.x-4.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Slideshow
lt: Skaidrių peržiūra

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Views
lt: Vaizdai

en: Order
lt: Tvarka

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Apply
lt: Pritaikyti
