Views Slideshow Xtra (8.x-4.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Reset
pt: Reiniciar

en: Image
pt: Imagem

en: Views
pt: Visualizações

en: Desc
pt: Descendente

en: Order
pt: Ordem

en: Sort by
pt: Ordenar por

en: Apply
pt: Aplicar

en: Asc
pt: Ascendente

en: Master
pt: Principal
