Views Slideshow Xtra (8.x-4.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Slideshow
sv: Bildspel

en: Reset
sv: Återställ

en: Image
sv: Bild

en: Views
sv: Vyer

en: Desc
sv: Fallande

en: Order
sv: Ordning

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Slide
sv: Glida

en: Apply
sv: Applicera

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud
