Views Slideshow Xtra (8.x-4.0-alpha2) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Slideshow
cy: Sioe Sleidiau

en: Reset
cy: Ailosod

en: Image
cy: Delwedd

en: Views
cy: Gwelediadau

en: Order
cy: Trefn

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Apply
cy: Ceisio
