Views Slideshow Xtra (8.x-4.0-alpha2) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Reset
da: Gendan

en: Image
da: Billede

en: Desc
da: Faldende

en: Order
da: Rækkefølge

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Apply
da: Udfør

en: Asc
da: Stigende
