Views Slideshow Xtra (8.x-4.0-alpha2) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Image
el: Εικόνα

en: Desc
el: Φθί

en: Order
el: Σειρά

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Slide
el: Κύλιση

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Asc
el: Αύξ
