Views Slideshow Xtra (8.x-4.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Slideshow
eo: Bildoserio

en: Reset
eo: Restarigu

en: Image
eo: Bildo

en: Views
eo: Vidoj

en: Desc
eo: malkreske

en: Order
eo: Ordo

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: Asc
eo: kreske
