Views Slideshow Xtra (8.x-4.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Slideshow
fi: Diaesitys

en: Reset
fi: Palauta

en: Image
fi: Kuva

en: Views
fi: Näkymät

en: Order
fi: Järjestys

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Slide
fi: Liu'uta

en: Apply
fi: Käytä

en: !setting must be numeric!
fi: !setting on oltava numeerinen!

en: Master
fi: Isäntä
