Views Slideshow Xtra (8.x-4.0-alpha2) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Slideshow
fr: Diaporama

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Views
fr: Vues

en: Order
fr: Ordre

en: Sort by
fr: Trier par

en: Slide
fr: Glisser

en: Apply
fr: Appliquer

en: !setting must be numeric!
fr: !setting doit être numérique !

en: Master
fr: Principal
