Views Slideshow Xtra (8.x-4.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Slideshow
hu: Diavetítés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Image
hu: Kép

en: Views
hu: Nézetek

en: Desc
hu: Csökk

en: Order
hu: Rendelés

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Slide
hu: Csúsztatás

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: !setting must be numeric!
hu: !setting értékének számnak kell lennie!

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester
