Views Slideshow Xtra (8.x-4.0-alpha2) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Reset
it: Ripristina

en: Image
it: Immagine

en: Views
it: Viste

en: Desc
it: Disc

en: Order
it: Ordina

en: Sort by
it: Ordina per

en: Apply
it: Applica

en: !setting must be numeric!
it: !setting deve essere numerico!

en: Master
it: Principale
