Views Slideshow Xtra (8.x-4.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Slideshow
ja: スライドショー

en: Reset
ja: リセット

en: Image
ja: 画像

en: Views
ja: ビュー

en: Desc
ja: 降順

en: Order
ja: オーダー

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Slide
ja: スライド

en: Apply
ja: 適用

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター
