Views Slideshow Xtra (8.x-4.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Slideshow
nl: Diavoorstelling

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Image
nl: Afbeelding

en: Views
nl: Overzichten

en: Desc
nl: Aflopend

en: Order
nl: Volgorde

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Slide
nl: Schuiven

en: Apply
nl: Toepassen

en: !setting must be numeric!
nl: !setting dient numeriek te zijn!

en: Asc
nl: Oplopend
