Views Slideshow Xtra (8.x-4.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Reset
ro: Resetează

en: Image
ro: Imagine

en: Views
ro: Vizualizări

en: Desc
ro: Descendent

en: Order
ro: Comandă

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Apply
ro: Aplică

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert
