Views Slideshow Xtra (8.x-4.0-alpha2) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Image
ug: سۈرەت

en: ,
ug: ،

en: Order
ug: تەرتىبى

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش
