Views Slideshow Xtra (8.x-4.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Slideshow
uk: Слайд-шоу

en: Reset
uk: Скинути

en: Image
uk: Зображення

en: Views
uk: Види

en: Desc
uk: Спад

en: Order
uk: Послідовність

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Slide
uk: Сковзання

en: Apply
uk: Застосувати

en: !setting must be numeric!
uk: !setting має бути числом!

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне
