Views Streaming Data (2.0.0-rc1) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Views
ar: الرؤى

en: Path
ar: المسار

en: File name
ar: اسم الملف

en: Delimiter
ar: مُحَدِد

en: Style
ar: نمط

en: Authentication
ar: المصادقة

en: About
ar: حول
