Views Streaming Data (2.0.0-rc1) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Views
gl: Vistas

en: Path
gl: Ruta

en: File name
gl: Nome do ficheiro

en: Delimiter
gl: Delimitador

en: Style
gl: Estilo

en: Authentication
gl: Autenticación

en: Comma ,
gl: Coma ,

en: Pipe |
gl: Canalización |

en: About
gl: Información

en: Path settings
gl: Axustes de ruta

en: Query will be generated and run using the Drupal database API.
gl: A consulta crearase e executará usando a API de bases de datos de Drupal.
