Views Streaming Data (2.0.0-rc1) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Views
he: היבטים

en: Path
he: מיקום

en: File name
he: שם קובץ

en: Delimiter
he: מפריד

en: Style
he: סגנון

en: Authentication
he: הזדהות

en: About
he: אודות

en: Path settings
he: הגדרות נתיב
