Views Streaming Data (2.0.0-rc1) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Views
lt: Vaizdai

en: Path
lt: Kelias

en: File name
lt: Failo pavadinimas

en: Delimiter
lt: Skyriklis

en: Style
lt: Stilius

en: Authentication
lt: Indentifikacija

en: Comma ,
lt: Kablelis ,

en: Pipe |
lt: Vamzdelis |

en: About
lt: Apie

en: Path settings
lt: Kelio nuostatos
