Views Streaming Data (2.0.0-rc1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Views
ps: ليدنې

en: Path
ps: يونلور

en: Style
ps: ډول

en: Authentication
ps: تصدیق

en: About
ps: په اړه
