Views Streaming Data (2.0.0-rc1) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Path
vi: Đường dẫn

en: File name
vi: Tên tập tin

en: Delimiter
vi: Dấu tách

en: Style
vi: Kiểu dáng

en: Authentication
vi: Xác thực

en: Comma ,
vi: Dấu phẩy ,

en: Pipe |
vi: Dấu gạch đứng |

en: About
vi: Giới thiệu

en: Path settings
vi: Thiết lập đường dẫn

en: Query will be generated and run using the Drupal database API.
vi: Tạo và chạy các truy vấn dùng các hàm API cho CSDL của Drupal.
