Views Streaming Data (2.0.0-rc1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: File name
bo: ཡིག་ཆའི་མིང

en: Style
bo: བཟོ་ལྟ

en: Authentication
bo: ཐོབ་ཐང་ར་སྤྲོད

en: About
bo: གསལ་བཤད
