Views Streaming Data (2.0.0-rc1) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Views
hi: द्रश्य

en: Path
hi: मार्ग

en: File name
hi: फ़ाइल का नाम

en: Delimiter
hi: सीमाँकक

en: Style
hi: अंदाज

en: Authentication
hi: प्रमाणीकरण

en: About
hi: के बारे में
