Views Streaming Data (2.0.0-rc1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Views
is: Gagnasýn

en: Path
is: Slóð

en: File name
is: Skráarnafn

en: Style
is: Stíll

en: About
is: Um
