Views Streaming Data (2.0.0-rc1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Views
oc: Vistas

en: Path
oc: Camin

en: File name
oc: Nom del fichièr

en: Style
oc: Estil

en: About
oc: A prepaus

en: Query will be generated and run using the Drupal database API.
oc: La requèsta serà generada e executada en utilizant l'API de basa de donadas de Drupal.
