Views Streaming Data (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Views
sv: Vyer

en: Path
sv: Sökväg

en: Delimiter
sv: Avgränsare

en: Style
sv: Stil

en: Authentication
sv: Verifiering

en: Comma ,
sv: Kommatecken ,

en: Pipe |
sv: Lodrätt streck |

en: Path settings
sv: Sökvägsinställningar

en: Query will be generated and run using the Drupal database API.
sv: Databasfråga kommer att genereras och köras genom att använda Drupals databas API.
