Foundation Grid Views Style (1.0.0-alpha0) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Horizontal
da: Horisontal

en: Vertical
da: Vertikal

en: views
da: oversigter

en: Title type
da: Titeltype

en: You may use field tokens from as per the "Replacement patterns" used in "Rewrite the output of this field" for all fields.
da: Du kan bruge felt-token i "Erstatningsmønstre" som de bruges i "Omskriv output fra dette felt".
