Foundation Grid Views Style (1.0.0-alpha0) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Padding
fr: Remplissage

en: views
fr: vues

en: Margin
fr: Marge

en: Title type
fr: Type de titre

en: You may use field tokens from as per the "Replacement patterns" used in "Rewrite the output of this field" for all fields.
fr: Vous pouvez utiliser les jetons de champs conformément aux "Modèles de remplacement" utilisés dans "Réécrire la sortie de ce champ" pour tous les champs.
