Foundation Grid Views Style (1.0.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Horizontal
bo: འཕྲེད

en: Vertical
bo: གྱེན

en: Padding
bo: ནང་གི་བར་ཐག

en: views
bo: མཐོང་རིས

en: Title type
bo: ཁ་བྱང་གི་རིགས།
