Foundation Grid Views Style (1.0.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Horizontal
fi: Vaakasuora

en: Vertical
fi: Pystysuora

en: Padding
fi: Täyte

en: views
fi: näkymät

en: Title type
fi: Otsikon tyyppi

en: You may use field tokens from as per the "Replacement patterns" used in "Rewrite the output of this field" for all fields.
fi: Voit käyttää korvausmerkkejä "korvauskuvioita kohden", näitä käytetään kaikille kentille kohdassa "uudelleenkirjoita näkymässä".
