Foundation Grid Views Style (1.0.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Horizontal
oc: Orizontal

en: Padding
oc: Emplenatge

en: views
oc: vistas

en: Title type
oc: Tipe de títol

en: You may use field tokens from as per the "Replacement patterns" used in "Rewrite the output of this field" for all fields.
oc: Podètz utilizar los getons de camps conformément als "Modèls de remplaçament" utilizats dins "Reescriure la sortida d'aqueste camp" per totes los camps.
