Foundation Grid Views Style (1.0.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Horizontal
ru: Горизонтально

en: Vertical
ru: Вертикально

en: Padding
ru: Внутренний отступ

en: views
ru: представления

en: Orientation
ru: Ориентация

en: Margin
ru: Отступ

en: Title type
ru: Тип заголовка

en: You may use field tokens from as per the "Replacement patterns" used in "Rewrite the output of this field" for all fields.
ru: Вы можете использовать токены полей в соответствии с подстановочными шаблонами, используемыми в разделе "Переписать вывод этого поля" для всех полей.
