Foundation Grid Views Style (1.0.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Horizontal
nl: Horizontaal

en: Vertical
nl: Verticaal

en: Orientation
nl: Oriëntatie

en: Margin
nl: Marge

en: Title type
nl: Titel-type

en: You may use field tokens from as per the "Replacement patterns" used in "Rewrite the output of this field" for all fields.
nl: Er kunnen veld-tokens worden gebruikt, zoals te vinden onder "Vervangingspatronen" in de rubriek "Uitvoer van dit veld herschrijven" van ieder veld.
