Foundation Grid Views Style (1.0.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Horizontal
sv: Horisontell

en: Vertical
sv: Vertikal

en: views
sv: vyer

en: Orientation
sv: Orientering

en: Title type
sv: Typ av titel

en: You may use field tokens from as per the "Replacement patterns" used in "Rewrite the output of this field" for all fields.
sv: Du kan använda ersättningstecken för fält enligt "Ersättningsmönster" som används i "Skriv om utmatningen för detta fält" för alla fält.
