Foundation Grid Views Style (1.0.0) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Padding
es: Relleno

en: views
es: vistas

en: Orientation
es: Orientación

en: Title type
es: Tipo de título

en: You may use field tokens from as per the "Replacement patterns" used in "Rewrite the output of this field" for all fields.
es: Puede usar tokens de campos, de acuerdo a los "Patrones de remplazo" que se utiliza en "Reescribir la salida de este campo" para todos los campos.
