Foundation Grid Views Style (1.0.0) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Horizontal
hu: Vízszintes

en: Vertical
hu: Függőleges

en: Padding
hu: Belső margó

en: views
hu: nézetek

en: Orientation
hu: Tájolás

en: Title type
hu: Címtípus

en: You may use field tokens from as per the "Replacement patterns" used in "Rewrite the output of this field" for all fields.
hu: Minden mezőhöz megadhatóak mező vezérjelek a „Mező kimenetének felülírása” beállításban használt „Helyettesítési minták” alapján.
