Foundation Grid Views Style (1.0.0) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Horizontal
pl: Poziomo

en: Vertical
pl: Pionowo

en: Padding
pl: Dopełnienie

en: views
pl: widoki

en: Orientation
pl: Orientacja

en: Margin
pl: Margines

en: Title type
pl: Typ tytułu

en: You may use field tokens from as per the "Replacement patterns" used in "Rewrite the output of this field" for all fields.
pl: Można używać wzorców podstawiania dla pól tak samo jak "Wzorce podstawiania" wykorzystywane w "Modyfikuj wartość wyjściową pola" dla wszystkich pól.
