Views Summarize (1.1.0-beta2) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: None
cy: Dim

en: Field
cy: Maes

en: Views
cy: Gwelediadau

en: Total
cy: Cyfanswm

en: Separator
cy: Gwahanydd

en: Count
cy: Cyfrifiad

en: Sortable
cy: Dosbarthadwy

en: Default order
cy: Trefn rhagosod

en: Column
cy: Colofn

en: Default sort
cy: Rhagosod dosbarthiad

en: Min
cy: Isafswm

en: (empty)
cy: (gwag)
