Views Summarize (1.1.0-beta2) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: None
eo: Neniu

en: Field
eo: Kampo

en: Views
eo: Vidoj

en: Count
eo: Kalkulo

en: Default order
eo: Defaŭlta sinsekvo
