Views Summarize (1.1.0-beta2) - en to es translation catalogue (14 entries)

en: None
es: Ninguno

en: Field
es: Campo

en: Views
es: Vistas

en: Separator
es: Separador

en: Count
es: Número

en: Range
es: Rango

en: Sortable
es: Ordenable

en: Align
es: Alinear

en: Default order
es: Orden predefinido

en: Column
es: Columna

en: Default sort
es: Orden predefinido

en: (empty)
es: (vacío)

en: Hide empty column
es: Ocultar columna vacía

en: Responsive
es: Adaptable
