Views Summarize (1.1.0-beta2) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: None
gl: Ningún

en: Field
gl: Campo

en: Views
gl: Vistas

en: Separator
gl: Separador

en: Count
gl: Contar

en: Range
gl: Rango

en: Sortable
gl: Ordenable

en: Align
gl: Aliñar

en: Default order
gl: Orde predeterminada

en: Column
gl: Columna

en: Default sort
gl: Ordenación predeterminada

en: (empty)
gl: (baleiro)

en: Hide empty column
gl: Ocultar columna baleira
