Views Summarize (1.1.0-beta2) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: None
hr: Nema

en: Field
hr: Polje

en: Total
hr: Ukupno

en: Separator
hr: Razdjelnica

en: Count
hr: Broj

en: Sortable
hr: Moguće sortirati

en: Align
hr: Poravnati

en: Total:
hr: Suma:

en: Default order
hr: Zadani redoslijed

en: (empty)
hr: (prazno)
